FAČR - úřední desky OFS

Úřední deska a fotogalerie KFS Hradec Králové, OFS Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov n.K. a Trutnov
V každém lokálním vydání Deníku se každé pondělí na speciálních tablech objeví fotbalové týmy z vašeho okresu od dospělých až po nejmenší adepty. Nezáleží, jak vysokou soutěž hrajete, stačí, když máte fotbal rádi a týden co týden vybíháte k soutěžním zápasům. Pokud má právě váš tým zájem a chuť ukázat se světu, prosíme, kontaktujte naši sportovní redakci Deníku. Rádi pro vás vytvoříme nezapomenutelné tablo.
   

NOVINKA NABÍDKA

Vytvořil jsem pro Vás novou galerii, kterou jsem nazval "Rok 2017 - Galerie dle klubů". Tato webová stránka, je určená pro amatérské fotografy Královéhradeckého kraje, se zaměřením na fotbal.

Pokud mi pošlete své fotografie, mile rád je zveřejním!

Jak mi je poslat? Čtěte návod – viz menu!

Pokud máte svou fotogalerii, například na Rajčeti, Zonerama, atd., pošlete mi 2-5 nejhezčích fotek (nebo jakékoliv) a odkaz na danou fotogalerii (tj. na konkrétní fotbalové utkání) a já to umístím na tomto webu.

Je to roztřídění všech fotogalerií na jednotlivé kluby. V této galerii naleznete u daného klubu všechny zápasy, ve kterém hrál tento klub. Pokud klub hrál ve spojeném družstvu (např. Kostelec / Častolovice", najdete danou fotogalerii u obou klubů.

Pokud si v této galerii naleznete svůj klub a dáte si odkaz na své webové stránky, nemusí Vaši návštěvníci pracně hledat, kde máte na webu fotografie.
Samozřejmě základem je, že Vaše fotografie musím mít na svém webovém portálu. Musí mi je někdo poslat a nebo mi musí poslat webový odkaz na svou fotogalerii (Rajče, Zonerama, atd.) na dané utkání. Zveřejním vše co mi pošlete, ale nemůžu prohledávat web a hledat, kde je co nového nafoceno. To je časově nemožné!
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~